Дата и час: Вто Юни 19, 2018 8:10 pm

Посетете нашия online магазин. Там ще намерите, както нови мобилни телефони, така и части, аксесоари, информация и цени за разкодиране, местонахождението на нашия сервиз. Не се притеснявайте да ни потърсите на mail: support@bulmag.com или телефони - 0888 237893, 0888 237892.

Nokia Asha 200

GSM ФОРУМ България, NOKIA, ALCATEL SAMSUNG, VODAFONE, SONY ERICSSON, UNLOCK, разкодиране, отключване на iPhone

Nokia Asha 200

Мнениеот Dennie » Съб Фев 23, 2013 12:31 am

Здравейте, наскоро си взех Аша 200, много ми е полезна с две сим карти! Но днес ми изникна следния проблем... в услугата Лафче, която ползвам за чата на, естествено :D, facebook, се появи някакъв "бъг" или и аз не знам как да го нарека... отварям го, зарежда, зарежда и в крайна сметка не зарежда абонатите и забива, и в последствие ми изписва "сесията ви е изтекла код 604". Много ще ще съм благодарна, ако някой знае какъв може да е този проблем и как да се реши :))
Dennie

Nokia Asha 200

Спонсори

Спонсори

Re: Nokia Asha 200

Мнениеот Dragomir » Вто Мар 12, 2013 4:41 pm

Dennie написа:Здравейте, наскоро си взех Аша 200, много ми е полезна с две сим карти! Но днес ми изникна следния проблем... в услугата Лафче, която ползвам за чата на, естествено :D, facebook, се появи някакъв "бъг" или и аз не знам как да го нарека... отварям го, зарежда, зарежда и в крайна сметка не зарежда абонатите и забива, и в последствие ми изписва "сесията ви е изтекла код 604". Много ще ще съм благодарна, ако някой знае какъв може да е този проблем и как да се реши :))

Здравей, ако ти е гаранция по-добре го занесете от мястото дето сте го взели, ако не е в гаранция може да посетите нашия сервиз и да видим какъв е проблема http://bulmag.com/gsm-service.html
>>>>>>>SCGSM.COM<<<<<<<
Dragomir
Site Admin

Назад към GSM