Подробности
Alcatel OT-803 Телефонът разполага със:
QWERTY клавиатура
2.4 инчов дисплей
50MB вътрешна памет със слот за мемори карта до 16GB
2 MP камера
Време за разговор до 10 часа и в режим готовност до 720 часа.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1000 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 21.07.2010 |
| Цветове | 256k |
| Размери | 115 x 61.1 x 12.9 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 900 / 1800 - SIM 1 & SIM 2 |
| Време на готовност | 720 ч. |
| Време за разговор | 10 ч. |
| Резолюция | 320 x 240 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 105 g |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 16GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | 2 MP |
| Светкавица | Не |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Не |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Да |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |



