Подробности
Alcatel OT-908 Телефонът разполага с:
2.8 инчов дисплей
150MB вътрешна памет и слот за мемори карта до 32GB
HSDPA, 7.2 Mbps, Wi-Fi 802.11 b/g, Wi-Fi hotspot
2 MP камера
Операционна система Android OS, v2.2 (Froyo)
Процесор 600 MHz
Интегрирани Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Google Talk, Picasa
Време за разговори до 6 часа и в режим готовност издържа до 550 часа.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1300 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 21.07.2010 |
| Цветове | 256k |
| Размери | 110 x 57.4 x 12.4 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | 550 ч. |
| Време за разговор | 6 ч. |
| Резолюция | 240 x 320 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | 5 MP |
| Светкавица | Да |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Не |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Да |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |



