Подробности
BlackBerry 9300 Grey Със всичките начини да пращате и получавате имейли изисква доста усилия да се подредят,технологията на BlackBerry ви позволява да имате СМС,Е-Майл,и Социални мрежи в един лист,многобройни приложения от BlackBerry App World за ваше улеснение,дисплея е със размер 320 x 240 пиксела(2.46 инча),разполага със 2MP камера снимаща и видео,с вътрешна памет от 256 mb и със възможност за мемори карта от 32GB.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна 1150 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 07.08.2011 |
| Цветове | 65 000 |
| Размери | 109/60/13.9 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | 850/900/1800/1900 MHz GSM/GPRS networks |
| Време на готовност | над 456 часа |
| Време за разговор | над 4.3 часа |
| Резолюция | 320 x 240 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 104гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Да |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Допълнителна информация | Фенерче |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Разкодиране на Blackberry телефони
9,00 лв.
|
BlackBerry 8520 Black
0,00 лв.
|





