Подробности
BlackBerry Curve 9370 Телефонът на добра цена разполага със:
2.4 инчов дисплей
1 GB вътрешна памет, 512 MB RAM
Слот за мемори карта до 32GB
Rev. A, up to 3.1 Mbps, Wi-Fi 802.11 b/g/n
5 MP камера, LED светкавица
Операционна система BlackBerry OS 7.0
Процесор 800 MHz
Време за разговори до 5 часа и 348 часа в режим готовност.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна Li-Ion 1000 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 07.08.2011 |
| Цветове | 16 милиона цвята |
| Размери | 109 x 60 x 11 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | над 348 часа |
| Време за разговор | над 5 часа |
| Резолюция | 480 x 360 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 107 гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | 5 MP |
| Светкавица | Да |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Разкодиране на Blackberry телефони
9,00 лв.
|
Разкодиране на Blackberry от Mtel
9,00 лв.
|
BlackBerry 8520 Black
0,00 лв.
|
BlackBerry 9800 Black
610,00 лв.
|
BlackBerry 9900 Black
0,00 лв.
|








