Подробности
Porsche Design P'9981е смартфон на BlackBerry, иновативен по форма и функция е произведен в Европа, Porsche Design Smartphone е партньор за мислещи, с хора независимо дали работят или се забавляват. Интуитивно управление с клавиатура и 2.8-инчов сензорен екран. Оборудван за високоскоростен интернет и запис на видео в HD качество, с вградени елементи на порше. Телефонът разполага със 2.8 инчов дисплей, QWERTY клавиатура, 8GB вътрешна памет със слот за мемори карта до 32GB, HSDPA 14.4Mbps, HSUPA 5.76Mbps, HSDPA 14.4Mbps, HSUPA 5.76Mbps, 5MP камера с автофокус, и LED светкавица, операционна система BlackBerry OS 7.0, процесор 1.2 GHz, време за разговори до 5.30 часа и в режим готовност до 348 часа.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна Li-Ion 1000 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 07.08.2011 |
| Цветове | 16 милиона цвята |
| Размери | 115 x 67 x 11.3 mm |
| година | 2012 |
| Модел | 2012 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 850 / 1900 / 2100 |
| Време на готовност | над 348 часа |
| Време за разговор | над 5 часа |
| Резолюция | 640 x 480 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 155 гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | 5 MP |
| Светкавица | Да |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Разкодиране на Blackberry телефони
9,00 лв.
|
Разкодиране на Blackberry от Mtel
9,00 лв.
|
BlackBerry 8520 Black
0,00 лв.
|
BlackBerry 9800 Black
610,00 лв.
|
BlackBerry 9900 Black
0,00 лв.
|








