Подробности
HTC 7 Mozart има малкък екран, но има 8-мегапикселова с ксенонова светкавица. Екранът е Super LCD, 3.7 инча, резолюция 480x800 пиксела. Корпусът е от масивен алуминий. Процесорът е с тактова честота 1 GHz, 8 GB вътрешна памет, както и 512 MB ROM . Оперативната RAM памет е с размер от 576 MB.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1300 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 04.02.2011 |
| Размери | 60 x 119 x 12 |
| година | 2010 |
| Модел | 2010 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Време на готовност | 360 ч. |
| Време за разговор | 6 ч. |
| Резолюция | 480 x 800 px |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 130 гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | 8 GB, 576 MB RAM, 512 MB ROM |
| Слот за допълнителна памет | Не |
| Вградена камера | 8.1 MP |
| Светкавица | Да |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Не |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Допълнителна информация | Windows Phone 7, 3,7" капацитивен екран с мултитъч, акселерометър. |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Тъчскрийн за HTC 7 Mozart
75,00 лв.
|
Дисплей за HTC Mozart
130,00 лв.
|





