Подробности
HTC 7 Trophy Вземете повече за вашия телефон с приложения от HTC Hub, телефонът разполага с:
3.8 инчов дисплей
8GB вътрешна памет
Wi-Fi
5MP камера със автофокус
Операционна система Microsoft Windows Phone 7
Интегриран Facebook
Време за разговори до 6.40 часа през 2G, и 3.30 часа през 3G, в режим готовност до 435 часа през 2G, и 360 часа през 3G.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1300 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 03.05.2010 |
| Цветове | 16 милиона цвята |
| Размери | 118.5 x 61.5 x 12 mm |
| година | 2010 |
| Модел | 2010 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100 |
| Време на готовност | 360 ч. |
| Време за разговор | 6 ч. |
| Резолюция | 480 x 800 |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 115гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Вградена камера | 5 MP |
| Светкавица | Не |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Не |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Тъчскрийн за HTC 7 Trophy
90,00 лв.
|




