Подробности
HTC Explorer Телефонът разполага със:
S-LCD капацитивен 3.2 инчов дисплей
90MB вътрешна памет със слот за мемори карта до 32GB
HSDPA 14.4 Mbps, HSUPA 5.76 Mbps, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot
3.15 MP камера
Операционна система Android OS, v2.3 (Gingerbread)
Процесор 600 MHz Cortex A5
Интегрирани Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Google Talk, Picasa
Време за разговори 7 часа през 2/3G и в режим готовност до 485 часа през 2G и 445 часа през 3G.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1230 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 03.05.2010 |
| Цветове | 16 милиона цвята |
| Размери | 102.8 x 57.2 x 12.9 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | 485 ч. |
| Време за разговор | 7 ч. |
| Резолюция | 320 x 480 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 147гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Не |
| Вградена камера | 3.15 MP |
| Светкавица | Не |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Не |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
HTC Rhyme CDMA
0,00 лв.
|
HTC JETstream
0,00 лв.
|
HTC One X
718,00 лв.
|
HTC One S
0,00 лв.
|
Разкодиране на HTC
10,00 лв.
|








