Подробности
HTC Rhyme ви предлага дизайн който ви приляга перфектно на вашия начин на живот, HTC Rhyme има най-добрата камера в класа си, за да хванете хубавите моменти, HTC Rhyme ви позволява да споделяте музика, снимки, дори вашето местоположение с лекота,телефонът разполага с:
3.7 инчов S-LCD дисплей
4GB вътрешна памет със слот за мемори карта до 32GB
Wi-Fi, Wi-Fi hotspot
5MP камера с автофокус
LED светкавица Android OS, v2.3.4 (Gingerbread)
1 GHz Scorpion процесор
Интегрирани Google Search, Maps, Gmail,YouTube, Google Talk, Picasa.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1600 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 04.02.2011 |
| Цветове | Black |
| Размери | 116.8 x 61 x 10.1 mm |
| година | 2010 |
| Модел | 2010 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GGSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100 |
| Време на готовност | над 310 часа |
| Време за разговор | над 6 часа |
| Резолюция | 540 x 960 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 151 гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Вградена камера | 5 MP |
| Светкавица | Да |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
HTC Hero
0,00 лв.
|
HTC Touch HD
0,00 лв.
|
HTC HD2
0,00 лв.
|
HTC 7 Mozart
345,00 лв.
|
HTC Desire S
440,00 лв.
|








