Подробности
HTC Sensation XE идва заедно със слушалки специално направени да ви доставят невероятен звук.С новата бърза камера,моментът в който натискате копчето за снимане,е моментът в който вече сте снимали.Сърфирай в уеб пространството с мулти екранното браузване,скачай във Wikipedia,или YouTube с поледния Flash,эа прекрасно видео,телефонът разполага с:
4.3 инчов дисплей
4GB вътрешна памет със слот за 32GB
WiFi
Android OS, v2.3.4 (Gingerbread)
1.5 гигахерцов двуядрен дисплей
Интегрирани Google Search, Maps, Gmail,YouTube, Google Talk, Picasa
XviD/MP4/H.263/H.264/WMV
Време эа разговори до 9.16 часа през 2G,и 7.20 през 3G.в режим готовност до 540 часа през 2G,и 310 часа през 3G.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1730 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 04.02.2011 |
| Цветове | Black |
| Размери | 126.1 x 65.4 x 11.3 mm |
| година | 2010 |
| Модел | 2010 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100 HSDPA 900 / 1700 / 2100 |
| Време на готовност | над 310 часа |
| Време за разговор | над 9 часа |
| Резолюция | 540 x 960 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 151 гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Вградена камера | 5 MP |
| Светкавица | Да |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Допълнителна информация | WiFi,Android OS, v2.3.4 (Gingerbread),1.5 Google Search, Maps, Gmail,YouTube, Google Talk, Picasa.XviD/MP4/H.263/H.264/WMV. |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
HTC Hero
0,00 лв.
|
HTC Touch HD
0,00 лв.
|
HTC HD2
0,00 лв.
|
HTC 7 Mozart
345,00 лв.
|
HTC Desire S
440,00 лв.
|








