Подробности
HTC Smart новота постижение на HTC в света на мобилните телекомуникации с исчистен дизайн и приятен интерфейс на страхотна цена. Телефонът разполага с:
2.8 инчов дисплей
256MB вътрешна памет със слот за мемори карта до 16GB
3.15MP с LED светкавица
Време за разговори до 7.30 часа през 2G, и 6.10 часа през 3G, в режим готовност издържа до 600 часа през 2G, и 450 часа през 3G.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1100 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 04.02.2011 |
| Цветове | Black |
| Размери | 104 x 55 x 12.8 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | над 450 часа |
| Време за разговор | над 7 часа |
| Резолюция | 240 x 320 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 120 гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 16GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Вградена камера | 5 MP |
| Светкавица | Да |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
HTC Hero
0,00 лв.
|
HTC Touch HD
0,00 лв.
|
HTC HD2
0,00 лв.
|
HTC 7 Mozart
345,00 лв.
|
Тъчскрийн за HTC Smart
65,00 лв.
|








