Подробности
На пръв поглед HTC Touch 2 изглежда тънък и гладък.това е телефон с който се чувствате удобно докато е във вашия джоб, има всичко от което се нуждаете, разполага с:
2.8 резистивен дисплей
256MB вътрешна памет със слот за мемори карта до 16GB
Wi-Fi
3.15MP камера
Операционна система Microsoft Windows Mobile 6.5 Professional
Pocket Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, PDF viewer)
Време за разговори до 7 часа,и в режим готовност издържа до 500 часа.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1350 mAh Li-Ion 1000 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 03.05.2010 |
| Цветове | 65K |
| Размери | 104 x 55 x 12.9 mm |
| година | 2009 |
| Модел | 2009 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100 |
| Време на готовност | 500 ч. |
| Време за разговор | 7.30 ч. |
| Резолюция | 240 x 320 |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 146 |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 16GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Вградена камера | 3.15 MP |
| Светкавица | Не |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Не |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Тъчскрийн за HTC HD Touch 2
45,00 лв.
|




