Подробности
HTC Velocity 4G Телефонът разполага със:
S-LCD капацитивен 4.5 инчов дисплей
13 GB вътрешна памет
1 GB RAM
HSDPA, 42.2 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps; LTE, 50 Mbps
Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, Wi-Fi hotspot
8 MP камера, двойна LED светкавица
Операционна система Android OS, v2.3.7 (Gingerbread)
Процесор Dual-core 1.5 GHz Scorpion
Интегрирани Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Google Talk, Picasa
Време за разговори до 7 часа през 2G, и 5 часа през 3G, 293 часа през 2G и 248 часа през 3G.
Технически данни
| Батерия | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
|---|---|
| Последна актуализация | 04.02.2011 |
| Цветове | Black |
| Размери | 128.8 x 67 x 11.3 mm |
| година | 2012 |
| Модел | 2012 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | 393 |
| Време за разговор | 7 ч. |
| Резолюция | 540 x 960 px |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 147.4 g |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Вградена камера | 8 MP |
| Светкавица | Да |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
HTC Hero
0,00 лв.
|
HTC Touch HD
0,00 лв.
|
HTC HD2
0,00 лв.
|
HTC 7 Mozart
345,00 лв.
|







