Подробности
Huawei G7206 Dual SIM Телефон работещ със две сим карти със страхотна цена за своя клас разполага със:
2.8 TFT инчов дисплей
Вибрация, MP3 мелодии
10MB вътрешна памет
Слот за мемори карта до 8GB
1.3 MP камера
Време за разговори до 5 часа в режим готовност до 500 часа
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1050 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 31.01.2012 |
| Цветове | 256k |
| Размери | 106 x 56 x 11.3 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| Време на готовност | над 500 часа |
| Време за разговор | 5 ч. |
| Резолюция | 240 x 320 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 130 гр |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | 1.3MP |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Не |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Не |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |



