Подробности
Телефон със страхотна цена за своя клас, разполага със:
2.4 инчов TFT дисплей
QWERTY клавиатура
40 MB вътрешна памет
128 MB RAM, 256 MB ROM, слот за мемори карта до 8GB
HSDPA 3.6 Mbps
3.15 MP камера
Интегрирани YouTube, Google Maps
Време за разговори до 4 часа и 370 часа в режим готовност.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1250 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 31.01.2012 |
| Цветове | 256k |
| Размери | 114.5 x 61 x 13.5 mm |
| година | 2010 |
| Модел | 2010 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | 350 ч. |
| Време за разговор | 4ч |
| Резолюция | 320 x 240 |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 100 гр |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 8GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Поддържани карти памет | microSD |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | 3.15MP |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Не |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |



