Подробности
Моделът е с размери 88 х 46 х 24 мм. и тежи 91 грама.Батерията е литий-йонна с обем от 1000 мАч.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1000 mAh |
|---|---|
| Цветове | 262К |
| Размери | 88 х 46 х 24 мм |
| година | 2005 |
| Модел | 2005 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 900 MHz / 1800 MHz |
| Време на готовност | 200 ч |
| Време за разговор | 3 ч |
| Резолюция | 128 х 160 пиксела |
| Втори дисплей | Да |
| Тегло | 91 |
| Форма | мида |
| Памет | 3.6 МВ |
| Слот за допълнителна памет | Не |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | VGA |
| Светкавица | Да |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Не |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Не |
| Bluetooth | Не |
| Разговор от разстояние | Не |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Не |
| USB | Не |
| Получаване/изпращане на e-mail | Не |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Не |
| МP3 за входящо позвъняване | Не |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | не |
| Гласови бележки | Не |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Не |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |



