Подробности
Моделът е от 2002.Размерите му са 45 x 88 x 23 mm,тегло 89 грама.Дисплея е 128 x 160 пиксела,256К цвята.
Добър телефон на добра цена.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 820 mAh |
|---|---|
| Цветове | 256 K |
| Размери | 45 x 88 x 23 mm |
| година | 2003 |
| Модел | 2002 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 900/1800 |
| Втори дисплей | Да |
| Тегло | 89 гр |
| Форма | сгъваема |
| Слот за допълнителна памет | Не |
| Телефонен указател | 1000 |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Не |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Не |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Не |
| Разговор от разстояние | Не |
| WAP | 1.2.1 |
| Вграден модем | Не |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Не |
| USB | Не |
| Получаване/изпращане на e-mail | Не |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Не |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Не |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |



