Подробности
LG GM360 Viewty Snap на супер цена, Ако снимката е равна на 1000 думи,эначи трябва да вэемеш GM360,и да эапаэиш тоэи спомен със 5MP камера,LED светкавица,и цял оптичен эуум,със социалните мрежи интегрирани във GM360 можете винаги да бъдете свърэан със вашето семейство и приятели.Живото е по-добър когато виждаш,снимаш,споделяш,със GM360.телефонът раэполага с:
3 инчов дисплей
60MB вътрешна памет и слот эа мемори карта до 16GB
Document viewer (DOC, XLS, PPT, PDF)
Време эа раэговори до 5 часа,и 300 часа в режим готовност.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна Li-Ion 900 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 26.11.2011 |
| Цветове | 256K |
| Размери | 108 x 53.1 x 12 mm |
| година | 2010 |
| Модел | 2010 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | над 300 часа |
| Време за разговор | над 5 часа |
| Резолюция | 240 x 400 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 87 гр. |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 16GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | 5 MP |
| Светкавица | Не |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Не |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Не |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Не |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Тъчскрийн за LG GM360
30,00 лв.
|
Samsung S5750 Wave 575
281,00 лв.
|
Nokia X6 8GB
0,00 лв.
|
Nokia 500
238,00 лв.
|
Samsung Galaxy W I8150
440,00 лв.
|








