Подробности
LG GS290 Cookie Fresh Телефонът разполага със:
3 инчов TFT дисплей
Вибрация, MP3 мелодии
Слот за мемори карта до 16GB, 2 MP камера,
Stereo FM радио
Време за разговори до 5 часа и в режим готовност до 390 часа.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 900 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 26.11.2011 |
| Цветове | 256K |
| Размери | 108 x 52.9 x 12.5 mm |
| година | 2010 |
| Модел | 2010 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | над 390 часа |
| Време за разговор | над 5 часа |
| Резолюция | 240 x 400 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 89 гр. |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 16GB |
| Слот за допълнителна памет | Не |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | 2 MP |
| Светкавица | Не |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Не |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Не |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Не |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Samsung S5750 Wave 575
281,00 лв.
|
Nokia X6 8GB
0,00 лв.
|
Nokia 500
238,00 лв.
|
Samsung Galaxy W I8150
440,00 лв.
|
Samsung Galaxy Pro
0,00 лв.
|








