Подробности
LG Optimus 3D е първия в света пълен 3D смартфон,който ви обещава да промени начина по който ползвате вашия телефон,смартфона с висока производителност ви позволява да записвате и споделяте 3D видео без очила,телефонът разполага с:
4.3 инчов дисплей
8GB вътрешна памет със слот за мемори карта до 32GB
WiFi
Двойна 5MP камера,LED светкавица,видео 1080p@30fps (2D), 720p@30fps (3D)
Android OS, v2.2 (Froyo)
1GHz процесор
HDMI port
Интегрирани,Google Search, Maps, Gmail,YouTube, Google Talk,Full Flash 10.1
Време за разговори до 13 часа през 2G,и 9 часа през 3G,в режим готовност издържа до 450 часа.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1500 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 26.11.2011 |
| Размери | 128.8 x 68 x 11.9 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 1900 / 2100 |
| Време на готовност | над 450 часа |
| Време за разговор | над 13 часа |
| Резолюция | 480 x 800 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 168гр. |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Не |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | 5 MP |
| Светкавица | Не |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Не |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Не |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Не |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Samsung S5750 Wave 575
281,00 лв.
|
Nokia X6 8GB
0,00 лв.
|
Nokia 500
238,00 лв.
|
Samsung Galaxy W I8150
440,00 лв.
|
Samsung Galaxy Pro
0,00 лв.
|








