Подробности
Motorola DROID RAZR MAXX Телефонът разполага със Super AMOLED Advanced 4.3 инчов дисплей, 16GB вътрешна памет със слот за мемори карта до 32GB, Rev. A, up to 3.1 Mbps, LTE, HSUPA, Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, Wi-Fi hotspot, 8MP камера, с автофокус и LED светкавица, операционна система Android OS, v2.3.5 (Gingerbread), процесор Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9, интегрирани Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Google Talk, Picasa, време за разговори до 12 часа, в режим готовност до 368 часа.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 3300 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 06.12.2011 |
| Цветове | 16M |
| Размери | 130.7 x 68.9 x 9 mm |
| година | 2012 |
| Модел | 2012 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | 368 ч. |
| Време за разговор | 21 ч. |
| Резолюция | 540 x 960 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 145 гр |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | 8 MP |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Не |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Не |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Да |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Разкодиране Motorola
2,00 лв.
|
SonyEricsson Yendo (W150)
0,00 лв.
|
Nokia Oro
0,00 лв.
|
LG BL20 New Chocolate
0,00 лв.
|
Nokia C3-01Gold Edition
0,00 лв.
|








