Подробности
Motorola DROID RAZR XT912 Телефонът разполага с:
4.3 инчов дисплей
16 GB вътрешна памет със слот за мемори карта до 32GB
1GB RAM, Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, Wi-Fi hotspot
Операционна система Android OS, v2.3.5 (Gingerbread)
Процесор Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9
Интегрирани Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Google Talk, Picasa
Време за разговор до 12 часа,и в режим готовност до 204 часа.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1780 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 06.12.2011 |
| Цветове | 16M |
| Размери | 130.7 x 68.9 x 7.1 mm |
| година | 2012 |
| Модел | 2012 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | 672 ч. |
| Време за разговор | 8 ч. |
| Резолюция | 540 x 960 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 127 гр |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | 8 MP |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Не |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Не |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Да |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Разкодиране Motorola
2,00 лв.
|
SonyEricsson Yendo (W150)
0,00 лв.
|
Nokia Oro
0,00 лв.
|
LG BL20 New Chocolate
0,00 лв.
|
Nokia C3-01Gold Edition
0,00 лв.
|








