Подробности
Motorola W175 Телефонът разполага със 1.5 инчов дисплей, FM радио, време за разговори до 9 часа и в режим готовност до 465 часа.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 940 mAh |
|---|---|
| Цветове | 256k |
| Размери | 43 x 114 x 14 mm |
| година | 2007 |
| Модел | 2007 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 900/1800 MHz |
| Време на готовност | 465 ч |
| Време за разговор | 10 ч |
| Резолюция | 128 x 128 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 85 |
| Форма | Стандартна |
| Слот за допълнителна памет | Не |
| Телефонен указател | 1000 |
| Светкавица | Не |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Не |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Не |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Не |
| Bluetooth | Не |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| GPRS | Не |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Не |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Не |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Не |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Не |
| Скрийн сейвър | Не |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
abc
157,00 лв.
|




