Подробности
Nokia 6700 Navigator Телефонът разполага с:
2.6 инчов дисплей
50MB вътрешна памет със слот за мемори карта до 16GB
HSDPA, 10.2 Mbps; HSUPA, 2 Mbps, Wi-Fi 802.11 b/g
UPnP техология
5 MP камера, оптики Carl Zeiss, LED светкавица
Операционна система Symbian OS 9.3, S60 rel. 3.2
Процесор 600 MHz ARM 11
Време за разговори до 7 часа през 2G, и 4 часа през 3G, в режим готовност издържа до 456 часа през 2G и 444 часа през 3G.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 950 mAh (BL-5F) |
|---|---|
| Последна актуализация | 30.05.2012 |
| Цветове | 16M |
| Размери | 104.8 x 50.1 x 14.9 mm, 73 cc |
| година | 2009 |
| Модел | 2009 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | 456 ч. |
| Време за разговор | 7 ч. |
| Резолюция | 240 x 320 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 117 гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 16GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | 5 MP |
| Светкавица | Да |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Не |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |



