Подробности
Teлефон и мощен комуникатор, QWERTY клавиатура, текстов редактор, редактор на ел. таблици и презентации, съвместимост с MS Office (MS Office 97 и по-нов
Технически данни
| Батерия | Li-Poll 970 mAh - BP-6M |
|---|---|
| Последна актуализация | 30.05.2012 |
| Цветове | 65K |
| Размери | 132 x 51 x 21 mm |
| година | 2004 |
| Модел | 2004 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 900/1800/1900 |
| Време на готовност | 200 ч. |
| Време за разговор | 4 ч. |
| Резолюция | 640 x 200 пиксела |
| Втори дисплей | Да |
| Тегло | 167 гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | 80 mb |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 1000 |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Да |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Възможност за изпращане на български език | Не |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Не |
| WAP | 1.02.2000 г. |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Не |
| USB | Не |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Не |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |



