Подробности
Nokia Asha 200 Dual SIM телефон работещ с 2 сим карти, Свързвайте се директно във Facebook, Twitter, Email, и Chat, цветната клавиятура ви позволява да пишете, и комуникирате наистина бързо, слушай музика цял ден,и записвай музика, от радиото със вграден FM recorder, а Nokia браузъра ви осигурява по-бързо сърфиране,и по-малко чакане,2.4 инчов дисплей, 10MB вътрешна памет със слот за мемори карта до 32GB, 2MP камера, време за разговори до 7 часа,и в режим готовност до 888 часа.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна-Li-Ion 1430 mAh (BL-5J) |
|---|---|
| Последна актуализация | 30.05.2012 |
| Цветове | 256K |
| Размери | 115.4 x 61.1 x 14 mm, 47.7 cc |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 900 / 1800 - SIM 1 & SIM 2 |
| Време на готовност | над 888 часа |
| Време за разговор | над 7 часа |
| Резолюция | 240 x 320 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 105гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Да |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Nokia Asha 303
0,00 лв.
|
Nokia Asha 300
0,00 лв.
|
Nokia Asha 201
146,00 лв.
|






