Подробности
Nokia Asha 300 Изберете вашите предпочитани икони на началния екран, Nokia браузера, и 1GHz процесор ви дават повече уеб сърфиране, по-малко чакане, радвай се на всеки момент със 5MP камера и споделяй във социалните мрежи, телефонът разполага със 2.4 инчов дисплей, 140MB вътрешна памет със слот за мемори карта до 32GB. 5MP камера с фиксиран фокус, време за разговори до 6 часа през 2G, и 4 часа през 3G, в режим готовност до 600 часа през 2G, и 550 часа през 3G.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна-Li-Ion 1110 mAh (BL-4U) |
|---|---|
| Последна актуализация | 30.05.2012 |
| Цветове | 256K |
| Размери | 112.8 x 49.5 x 12.7 mm, 59 cc |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| Време на готовност | над 550 часа |
| Време за разговор | над 6 часа |
| Резолюция | 240 x 320 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 85гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | 5 MP |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Да |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Допълнителна информация | Фенерче |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Nokia Asha 303
0,00 лв.
|
Nokia Asha 201
146,00 лв.
|
Nokia Asha 200 Dual SIM
0,00 лв.
|






