Подробности
Facebook,приложения
е-майл
карти
и повече Nokia C2-03 Dual SIM Touch and Type е GSM апарат работещ едновременно с 2 сим карти
2.6-инча (103x51.4),раэмери 103x51.4x17 mm дисплей
microSD/HC слот за карта памет
Издържа до 5 часа разговори,и 400 часа в режим готовност
Вътрешна памет 10MB
Подържа microSD мемори карта до 32GB
Цветова гама в Хром-Черно,и Златно-Бяло.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна BL-5C - 1020 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 30.05.2012 |
| Цветове | 65 536 |
| Размери | 103 / 51.4 / 17 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM/EDGE 900/1800 - Две SIM карти с удвоен режим на готовност |
| Време на готовност | над 400 часа |
| Време за разговор | над 5 часа |
| Резолюция | 240 x 320 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 118гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Не |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Не |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Допълнителна информация | Фенерче |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Samsung C5212 Dual SIM
0,00 лв.
|
Samsung C3222 Dual SIM
0,00 лв.
|
Samsung E2652W Dual SIM
0,00 лв.
|
Samsung D880 Dual SIM
0,00 лв.
|
Samsung D980 Dual SIM
0,00 лв.
|








