Подробности
Nokia C6-01 Вземи невероятни снимки, и заснеми свойте шедьоври със 8MP камера и HD видео рекордер, красив компактен телефон с неръждаема стомана с чисто черен супер AMOLED дисплей. Когато идва време за музика C6-01 има всичко, лесно управление на музикалния плеър а със пространството от 32GB ще можете да качите много от любимата ви музика.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна-Li-Ion 1050 mAh (BL-5CT) |
|---|---|
| Последна актуализация | 30.05.2012 |
| Цветове | 16 милиона цвята |
| Размери | 112 x 46 x 12.3 mm, 56 cc |
| година | 2010 |
| Модел | 2010 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | над 670 часа |
| Време за разговор | над 12 часа |
| Резолюция | 240 x 320 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 150гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 16GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | 3.15 MP |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Да |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Допълнителна информация | Фенерче |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Тъчскрийн за Nokia C6 бял
60,00 лв.
|
Тъчскрийн за Nokia C6 черен
60,00 лв.
|
Дисплей за Nokia C6,5230,5800,N97 mini,X6,C5-03
98,00 лв.
|
Дисплей за Nokia C6-01 original
108,00 лв.
|
Nokia E63
300,00 лв.
|








