Подробности
Nokia E63 Атрактивен телефон намиращ приложение на всякъде разполага с:
2MP камера със светкавица
Слот за мемори карта до 16GB
2.36 инчов дисплей
Време эа разговори до 11часа,и в режим готовност до 432 часа.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна-BL-4L Li-Po - 1500 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 30.05.2012 |
| Цветове | 16 000 000 |
| Размери | 113 x 59 x 13 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | над 432 часа |
| Време за разговор | над 11 часа |
| Резолюция | 329 x 240 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 118гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 16GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Не |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Допълнителна информация | Фенерче |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Nokia E72
0,00 лв.
|
Nokia C3
0,00 лв.
|
Nokia E6
0,00 лв.
|
Nokia X2-01
0,00 лв.
|
Nokia Asha 303
0,00 лв.
|








