Подробности
Nokia N8 От сега мажете да оставите дигиталната си камера у дома,със 12 мега пикселовата камера,и ксенон светкавица,снимаща също и невероятно HD видео.Пълен костюмизиран хоумскрийн,нови е-майли,последни новини от facebook и twitter хранилки,телефонът е с:
3.5 инчов дисплей и 16.7 милиона цвята
Време эа разговори до 720 минути,и в режим готовност до 390 часа.вътрешна памет 16GB и слот эа мемори карта до 32GB.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна-Li-Ion 1450 mAh (BV-5JW) |
|---|---|
| Последна актуализация | 30.05.2012 |
| Цветове | 16.7 милиона цвята |
| Размери | 113.5 x 59.1 x 12.9 mm, 86 cc |
| година | 2010 |
| Модел | 2010 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 |
| Време на готовност | над 390 часа |
| Време за разговор | над 12 часа |
| Резолюция | 360 x 640 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 135гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Допълнителна информация | Фенерче |






