Подробности
Nokia N9-смел,невероятно бърз,и лесен за ползване,виж какво правят приятелите ти в социалните мрежи чрез най-бързия мобилен браузер правен някога.Където и да отидеш картите те завеждат изключително бързо с беэплатна навигация на 90 страни.Организираите и синхронизирайте вашите срещи и е-майли.телефонът разполага със 3.9 инчов AMOLED дисплей,16.7 милиона цвята,време эа разговори до 11 часа през 2G,и 6.5 часа през 3G.а в режим готовност до 340 часа.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна-Li-Ion 1450 mAh (BV-5JW) |
|---|---|
| Последна актуализация | 30.05.2012 |
| Цветове | 16.7 милиона цвята |
| Размери | 116.5 x 61.2 x 12.1 mm, 76 cc |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 |
| Време на готовност | над 380 часа |
| Време за разговор | над 11 часа |
| Резолюция | 480 x 854 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 135гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Допълнителна информация | Фенерче |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Nokia E7-00
0,00 лв.
|
Nokia Lumia 800
420,00 лв.
|
Nokia 603
327,00 лв.
|
Nokia 500
238,00 лв.
|
Nokia 710 lumia
514,00 лв.
|








