Подробности
Телефонът разполага със 1.8 инчов дисплей, слот за мемори карта до 16GB, време за разговори до 13 часа,в режим готовност до 1466 часа.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна Li-Ion 1320 mAh (https://bulmag.com/bateria-nokia-bl-5j.html) |
|---|---|
| Последна актуализация | 30.05.2012 |
| Цветове | 65k |
| Размери | 112.2 x 47.3 x 16 mm, 73.2 cc |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | EGSM 900/1800 - Две SIM карти с удвоен режим на готовност |
| Време на готовност | над 1466 часа |
| Време за разговор | над 13 часа |
| Резолюция | 128 x 160 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 91гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 16GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | не |
| Светкавица | Не |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Не |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Не |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Не |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Допълнителна информация | Фенерче |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Nokia E52
0,00 лв.
|
Nokia N97 mini
0,00 лв.
|
Nokia C7
0,00 лв.
|
Nokia C3
0,00 лв.
|
Тъчскрийн за Samsung D980
20,00 лв.
|








