Подробности
Nokia X7 Приложения за Facebook,Twitter,и Ovi maps са предварително в телефона,плюс още много страхотни приложения и HD игри от Ови магазина,надрасканата неръждаема стомана и 4 инчовия сензорен екран идват заедно, за да се създаде нещо специално и наистина уникално.телефона има:
8MP камера
Слот за мемори карта до 32GB
Дисплей 16:9 HD (640 x 360 пиксела) AMOLED,16.7 милиона цвята
Време за разговори до 6.30 часа,и в режим готовност до 450 часа.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна-Li-Ion-BL-5K 1200 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 30.05.2012 |
| Цветове | 16.7 милиона цвята |
| Размери | 119.7 x 62.8 x 11.9 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GPRS/EDGE class B, multislot class 33 |
| Време на готовност | над 450 часа |
| Време за разговор | над 6.3 часа |
| Резолюция | 640 x 360 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 146гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Допълнителна информация | Фенерче |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Nokia N9
620,00 лв.
|
Nokia N8
540,00 лв.
|
Nokia E7-00
0,00 лв.
|
Nokia Lumia 800
420,00 лв.
|
Nokia 710 lumia
514,00 лв.
|








