Подробности
Смартфон ориентиран към бизнес средите,социалните мрежи също са интегрирани,има пълна QWERTY клавиатура эа бързо,и лесно писане на съобщения,е-мейли,телефонът разполага със 2.62 инчов дисплей,200MB вътрешна памет със слот эа мемори карта до 32GB,WiFi,3.15MP камера с автофокус,Microsoft Windows Mobile 6.5 Professional,офис пакет (Word, Excel, PowerPoint, PDF viewer),време за разговори до 9.20 часа през 2G,и 5.40 часа към 3G,в режим готовност издъжа до 500 часа през 2G,и 400 часа през 3G.
Публикувай своята безплатна 14 дневна обява за употребяван Самсунг В7350
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна Li-Ion 1500 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 07.08.2011 |
| Цветове | 256K |
| Размери | 117.7 x 59.8 x 11.9 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100 |
| Време на готовност | над 500 часа |
| Време за разговор | над 9 часа |
| Резолюция | 320 x 320 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 122гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Samsung I5500 Galaxy S Black
0,00 лв.
|
Samsung-I9100 Galaxy S II 16GB Black
0,00 лв.
|
Samsung B7722 Dual SIM
0,00 лв.
|
Samsung C3322 Dual SIM
0,00 лв.
|
Samsung C6112 Dual SIM
0,00 лв.
|








