Подробности
Samsung C6112 Dual SIM Телефонът предлага лесен телефонен указател споделен между двете СИМ карти,потребителят може също да раздели тоновете эа звънене между двете СИМ карти.Телефонът разполага със 2MP камера,вътрешна памет 80MB,и слот эа мемори карта до 8GB,време за разговори 9 часа,и режим готовност 385 часа.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна Li-Ion 960 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 07.08.2011 |
| Цветове | 65 000 |
| Размери | 105.8 x 50 x 16.5 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 GSM 900 / 1800 - SIM 2 |
| Време на готовност | над 385 часа |
| Време за разговор | над 9 часа |
| Резолюция | 240 x 320 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 89гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 8GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Не |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Samsung C3212 Dual SIM
0,00 лв.
|
BlackBerry 8520 Black
0,00 лв.
|
BlackBerry 9800 Black
610,00 лв.
|
BlackBerry 9900 Black
0,00 лв.
|
HTC Desire S
440,00 лв.
|








