Подробности
Телефонът е със 2 СИМ карти,разполага с:
2.3 инчов дисплей
60MB вътрешна памет със слот эа мемори карта до 2GB
3.15MP камера със автофокус
Document viewer (Word, Excel, PowerPoint, PDF)
Време за разговори до 4 часа,и в режим готовност до 360 часа.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна Li-Ion (JM-1) |
|---|---|
| Последна актуализация | 07.08.2011 |
| Цветове | 256K |
| Размери | 104 x 51 x 18.9 mm |
| година | 2009 |
| Модел | 2009 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 GSM 900 / 1800 - SIM 2 |
| Време на готовност | над 360 часа |
| Време за разговор | над 4 часа |
| Резолюция | 480 x 360 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 107гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 2GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Да |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Не |
| Получаване/изпращане на e-mail | Не |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
BlackBerry 8520 Black
0,00 лв.
|
BlackBerry 9800 Black
610,00 лв.
|
BlackBerry 9900 Black
0,00 лв.
|
HTC Desire S
440,00 лв.
|
HTC Wildfire S black
270,00 лв.
|








