Подробности
Samsung E2152 Dual SIM Телефонът на добра цена работещ с две сим карти, разполага със:
2 инчов дисплей
Вибрация, MP3 мелодий
Слот за мемори карта до 2GB
microUSB v1.1
VGA камера
Stereo FM радио
Интегрирани Facebook, Twitter
Време за разговори до 11 часа и в режим готовност до 660 часа.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна Li-Ion 1000 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 27.02.2012 |
| Цветове | 65k |
| Размери | 111.6 x 46.3 x 13.5 mm |
| година | 2010 |
| Модел | 2010 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 900 / 1800 - SIM 1 GSM 900 / 1800 - SIM 2 |
| Време на готовност | над 660 часа |
| Време за разговор | 11 часа |
| Резолюция | 128 x 160 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 79 г |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 2GB |
| Слот за допълнителна памет | Не |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | VGA |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Не |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Не |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 1.02.2000 г. |
| Вграден модем | Не |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Не |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |



