Подробности
Samsung E2550 Monte Slider Главните приложения на E2550 са музикалния плеър,камерата , и уеб браузера.Телефонът разполага със 2 инчов дисплей, 13MB вътрешна памет със слот за мемори карта до 8GB, 1.3MP камера, интегрирани социални мрежи със постоянни ъпдейти, време за разговори до 9.30 часа, и 570 часа в режим готовност.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна Li-Ion 800 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 07.08.2011 |
| Цветове | 256K |
| Размери | 98.5 x 48.5 x 14.3 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 900 / 1800 |
| Време на готовност | над 570 часа |
| Време за разговор | над 9 часа |
| Резолюция | 320 x 320 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 87гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 8GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Не |
| USB | Не |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Samsung I5500 Galaxy S Black
0,00 лв.
|
Samsung-I9100 Galaxy S II 16GB Black
0,00 лв.
|
Samsung B7722 Dual SIM
0,00 лв.
|
Samsung C3322 Dual SIM
0,00 лв.
|
Samsung C6112 Dual SIM
0,00 лв.
|








