Подробности
Samsung E2652W e смартфон с 2 СИМ карти,включва много характеристики от които 2.6 инчов дисплей,50MB вътрешна памет със слот эа мемори карта до 16GB,WiFi,1.3MP камера,време эа разговори до 14 часа,в режим готовност до 470 часа.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна Li-Ion 1000 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 07.08.2011 |
| Цветове | 16 милиона цвята |
| Размери | 99.9 x 54.9 x 13 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 GSM 900 / 1800 / 1900 - SIM 2 |
| Време на готовност | над 470 часа |
| Време за разговор | над 14 часа |
| Резолюция | 320 x 480 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 88гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 36GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Samsung I5500 Galaxy S Black
0,00 лв.
|
Samsung-I9100 Galaxy S II 16GB Black
0,00 лв.
|
Samsung B7722 Dual SIM
0,00 лв.
|
Samsung C3322 Dual SIM
0,00 лв.
|
Samsung C6112 Dual SIM
0,00 лв.
|








