Подробности
Samsung Galaxy Ace Duos I589 Телефонът разполага със:
3.5 TFT капацитивен дисплей
Слот за мемори карта до 32GB
Rev. A, up to 3.1 Mbps, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot
3.15 MP камера
Операциона система Android OS, v2.2 (Froyo)
Процесор 800 MHz
Интегрирани Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна Li-Ion 1650 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 07.08.2011 |
| Цветове | 256K |
| Размери | 112.4 x 59.9 x 12.5 mm |
| година | 2012 |
| Модел | 2012 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 900 / 1800 |
| Резолюция | 320 x 480 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 122гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | 3.15 MP |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Samsung I5500 Galaxy S Black
0,00 лв.
|
Samsung-I9100 Galaxy S II 16GB Black
0,00 лв.
|
Samsung B7722 Dual SIM
0,00 лв.
|
Samsung C3322 Dual SIM
0,00 лв.
|
Samsung C6112 Dual SIM
0,00 лв.
|








