Подробности
Samsung Galaxy Pro Телефонът разполага с:
2.8 инчов дисплей
QWERTY клавиатура
Вътрешна памет от 512MB със слот за мемори карта до 32GB
WiFi
3.5MP камера със LED светкавица
Интегрирани Google Search, Maps, Gmail,YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa,
Време за разговор 11 часа през 2G,и 6.50 часа през 3G,в режим готовност 610 часа през 2G,и 430 часа през 3G.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна Li-Ion 1350 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 07.08.2011 |
| Цветове | 16 милиона цвята |
| Размери | 108.6 x 66.7 x 10.7 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100 |
| Време на готовност | над 610 часа |
| Време за разговор | над 11 часа |
| Резолюция | 320 x 240 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 109гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
Samsung I5500 Galaxy S Black
0,00 лв.
|
Samsung-I9100 Galaxy S II 16GB Black
0,00 лв.
|
Samsung B7722 Dual SIM
0,00 лв.
|
Samsung C3322 Dual SIM
0,00 лв.
|
Samsung C6112 Dual SIM
0,00 лв.
|








