Подробности
Samsung-I9100 Galaxy S II 16GB Black е с последния андроид 3.2,подсилен с:
1.2GHz процесор
4.3 инчов AMOLED дисплей
8MP камера способна да эаписва HD
Времето эа разговори е до 18 часа,и в режим за разговори до 710 часа,16GB вътрешна памет,и до 32GB за мемори карта.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна-Li-Ion 1200 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 07.08.2011 |
| Цветове | 16 милиона цвята |
| Размери | 125.3 x 66.1 x 8.5 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100 |
| Време на готовност | над 710 часа |
| Време за разговор | над 18 часа |
| Резолюция | 480 x 800 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 116 гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | 8MP |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
SonyEricsson Xperia mini pro
0,00 лв.
|
SonyEricsson Xperia mini
0,00 лв.
|
SonyEricsson Xperia X10 mini
250,00 лв.
|
Samsung I5500 Galaxy S Black
0,00 лв.
|







