Подробности
Samsung Rugby е телефонът на добра цена разполагащ с:
3.7 инчов Super AMOLED дисплей
4 GB вътрешна памет, 512 MB RAM
Wi-Fi 802.11 b/g, Wi-Fi hotspot
5 MP камера, LED светкавица
Операционна система Android OS, v2.3.5 (Gingerbread)
Интегрирани Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa
Време за разговори до 8 часа и в режим готовност до 384 часа.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна Li-Ion 1650 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 27.02.2012 |
| Цветове | 16M |
| Размери | 122.4 x 65.9 x 12.2 mm |
| година | 2012 |
| Модел | 2012 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | над 384 часа |
| Време за разговор | 8 часа |
| Резолюция | 480 x 800 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 79 г |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | 5MP |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Не |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |



