Подробности
C31 e модел 2007г на Сименс - Германия , удобен, с 20МВ вградена памет, слот за microSD карта памет и 1.3 МР камера.Размерит му са 99.8 x 46.7 x 16.7 мм
и тегло 86 гр.
Технически данни
| Батерия | 920 mAh |
|---|---|
| Цветове | 262,000 цвята |
| Размери | 99.8 x 46.7 x 16.7 мм |
| година | 2007 |
| Модел | 2007 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | 900 MHz / 1800 MHz / 1900 MHz |
| Време на готовност | 180 часа |
| Време за разговор | 4.0 ч |
| Резолюция | 176 x 220 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 86 гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | 20 MB |
| Слот за допълнителна памет | Не |
| Телефонен указател | 1000 |
| Вградена камера | 1.3 Мр |
| Светкавица | Не |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Не |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Не |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |



