Подробности
Siemens C55 Телефон с компактен дизайн на добра цена, разполага със 5 редов дисплей, вибрация, полифонични мелодии, 1.8MB вътрешна памет, време за разговори до 6 часа и в режим готовност до 250 часа.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 700 mAh (EBA-510) |
|---|---|
| Цветове | моно |
| Размери | 101 x 44 x 21 mm, 69 cc |
| година | 2002 |
| Модел | 2002 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 900 / 1800 |
| Време на готовност | 250 ч. |
| Време за разговор | 5 ч. |
| Резолюция | 101 x 80 |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 80 g |
| Форма | Стандартна |
| Слот за допълнителна памет | Не |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | не |
| Светкавица | Не |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Не |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Не |
| Bluetooth | Не |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Не |
| WiFi | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Не |
| USB | Не |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |



