Подробности
Sony Xperia acro S на невероятна цена разполага със:
4.3 инчов дисплей
LED-backlit LCD капацитивен тъчскрийн
Защита Sony Mobile BRAVIA Engine, Прахо и водо устойчив(от 1 мин до 30 мин)
Вибрация, MP3 мелодии
16 GB вътрешна памет (11 GB достъпни за потребителя), 1 GB RAM
HSDPA, 14.4 Mbps; HSUPA, 5.8 Mbps
Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot
12 MP, 4000x3000 пиксела, автофокус, LED светкавица
Операционна система Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich)
Чипсет Qualcomm MSM8260 Snapdragon
Процесор Dual-core 1.5 GHz Scorpion
Графичен процесор Adreno 220
Интегрирани Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Calendar, Google Talk
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1910 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 07.08.2011 |
| Цветове | 16 милиона цвята |
| Размери | 126 x 66 x 11.9 mm |
| година | 2012 |
| Модел | 2012 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Време на готовност | над 472 часа |
| Време за разговор | над 6 часа |
| Резолюция | 720 x 1280 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 147гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Не |
| Поддържани карти памет | microSD |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | 12 MP |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
SonyEricsson Xperia mini pro
0,00 лв.
|
SonyEricsson Xperia mini
0,00 лв.
|
SonyEricsson Xperia X10 mini
250,00 лв.
|
Samsung-I9100 Galaxy S II 16GB Black
0,00 лв.
|
SonyEricsson Xperia PLAY
490,00 лв.
|








