Подробности
Sony Ericsson Xperia active е прахо и водоустойчив да преодолее всичко което му идва на пътя,телефона е за обикновени потребители,но по-специално за хората който обичат екстремния спорт,противо надраскващия дисплей ви позволява дори да скролвате дори когато пръстите са ви мокри,спортни приложения които ще ви помогнат докато спортувате независимо къде се намирате.Телефонът разполага с:
3 инчов дисплей
1GB вътрешна памет със слот за мемори карта до 32GB
WiFi
5MP камера със автофокус,и LED светкавица
Android OS, v2.3 (Gingerbread),Qualcomm MSM8255 Snapdragon 1 GHz процесор
Време за разговори до 5.31 часа през 2G,и 4.53 през 3G,в режим готовност издържа до 351 часа през 2G,и 335 часа през 3G.
Технически данни
| Батерия | Литиево-йонна-Li-Ion 1200 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 07.08.2011 |
| Цветове | 16 милиона цвята |
| Размери | 92 x 55 x 16.5 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100 HSDPA 1900 / 2100 / 800 |
| Време на готовност | над 351 часа |
| Време за разговор | над 4 часа |
| Резолюция | 320 x 480 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 117гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Телефонен указател | 500 |
| Вградена камера | да |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Да |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
SonyEricsson Xperia mini pro
0,00 лв.
|
SonyEricsson Xperia mini
0,00 лв.
|
SonyEricsson Xperia X10 mini
250,00 лв.
|
Samsung-I9100 Galaxy S II 16GB Black
0,00 лв.
|
SonyEricsson Xperia PLAY
490,00 лв.
|








