Подробности
HTC Gratia Неща които правят Gratia уникална, приложение за новини, избираш кои блогове да следиш и новините идват директно на твоята gratia, проверявай Facebook, Twitter, Flickr, по едно и също време, разполага с:
3.2 инчов дисплей
512MB вътрешна памет със слот за мемори карта до 32GB
WiFi
5MP камера с автофокус
Android OS, v2.2 (Froyo)
интегрирани Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Google Talk, Picasa
Време за разговори до 7 часа през 2G, и 5 часа през 3G, в режим готовност издържа до 400 часа през 2G, и 360 часа през 3G.
Технически данни
| Батерия | Li-Ion 1200 mAh |
|---|---|
| Последна актуализация | 04.02.2011 |
| Цветове | Black |
| Размери | 103.8 x 57.7 x 11.7 mm |
| година | 2011 |
| Модел | 2011 |
| Тип на дисплея | TFT |
| Мрежа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 HSDPA 900 / 2100 |
| Време на готовност | над 360 часа |
| Време за разговор | над 7 часа |
| Резолюция | 320 x 480 пиксела |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 120 гр. |
| Форма | Стандартна |
| Памет | Слот за външна памет MicroSD до 32GB |
| Слот за допълнителна памет | Да |
| Вградена камера | 5 MP |
| Светкавица | Да |
| Матрица на камерата | CMOS |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Bluetooth | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| GPRS | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| HSCSD | Да |
| WiFi | Да |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| USB | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Полифонични мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Push-To-Talk | Не |
| Будилник | Да |
| Календар | Да |
| Калкулатор | Да |
| Часовник | Да |
| Хронометър | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Игри | Да |
| Органайзер | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
Може да се интересувате и от следните продукт(и)
HTC Hero
0,00 лв.
|
HTC Touch HD
0,00 лв.
|
HTC HD2
0,00 лв.
|
HTC 7 Mozart
345,00 лв.
|
HTC Desire S
440,00 лв.
|








